Stargardzkie Centrum Nauki Filary
Loading...

Wybór wydarzenia

Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych na indywidualne zwiedzanie oraz wydarzenia specjalne.

Bilety na zwiedzanie indywidualne oraz wydarzenia specjalne całodzienne nie są ograniczone czasowo, tj. bilet uprawnia do pozostania w obiekcie do jego zamknięcia.
Wyjątkiem są zajęcia i wydarzenia specjalne, w których opisie znajduje się informacjia, ile dane wydarzenie trwa.

Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina nie dotyczą wydarzeń specjalnych i możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Rezerwacje dla grup zorganizowanych - Anita Kubera tel. 512 281 857.

 • AI - technologia w sztuce, czy sztuka w technologii?

  Czy technologia AI to zagrożenie, czy nowe możliwości? Czy sztuczna inteligencja tworzy sztukę, czy ją zabija? Czy wyprze artystów i jak zmieni rynek pracy? 👩‍💻🤖👩‍🎨🎨🖼

  9.05. zapraszamy do Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY na pierwszy w Stargardzie panel dyskusyjny o szansach i zagrożeniach, jakie niosą nowe technologie.
 • Zwiedzanie SCN Filary

  Zapraszamy na indywidualne zwiedzanie Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY. Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych. Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN.
 • Filarowe Koło Astronomiczne

  Filarowe Koło Astronomiczne to okazja dla dzieci i młodzieży do pogłębienia wiedzy o kosmosie. ⭐️☀️🌖🪐 Zajęcia podzielone są na dwie grupy wiekowe i trwają 1,5 godziny. Dzieci do lat 11 mają spotkania od 16:15, a spotkania dla młodzież powyżej 11 lat odbywają się o godzinie 18:00. Opiekunem koła jest Pani Jolanta Olejniczak - astronom i fizyk.

  ❗️UWAGA: ❗️W kasie SCN jest możliwość wykupienia karnetu na cały rok szkolny, w ramach którego pojedyncze spotkanie kosztuje 15 zł/os. (cena regularna - 20 zł/os.) 👆