Stargardzkie Centrum Nauki Filary
Trwa komunikacja

Wybór wydarzenia

Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych na indywidualne zwiedzanie oraz wydarzenia specjalne.

Bilety na zwiedzanie indywidualne oraz wydarzenia specjalne całodzienne nie są ograniczone czasowo, tj. bilet uprawnia do pozostania w obiekcie do jego zamknięcia.
Wyjątkiem są zajęcia i wydarzenia specjalne, w których opisie znajduje się informacjia, ile dane wydarzenie trwa.

Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina nie dotyczą wydarzeń specjalnych i możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Rezerwacje dla grup zorganizowanych - Anita Kubera tel. 512 281 857.

 • Zwiedzanie SCN Filary

  Zapraszamy na indywidualne zwiedzanie Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY. Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych. Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN.

 • Herbaciana niedziela

  Herbaciana Niedziela (28.05.2023) powita wszystkich odwiedzających gościnne progi SCN FILARY aromatem herbaty. W ciągu całego dnia będziecie mogli uczestniczyć w prelekcjach na temat gatunków i sposobów parzenia herbaty, organizowanych przez herbaciarnię Fanaberia ze Szczecina. Pozwólcie się zachwycić barwą, aromatem i smakiem idealnego naparu. Zaproście na to wyjątkowe zwiedzanie Wasze Mamy! 🫖🧉🌿

 • Filarowe Koło Astronomiczne

  Filarowe Koło Astronomiczne to okazja dla dzieci i młodzieży do pogłębienia wiedzy o kosmosie. ⭐️☀️🌖🪐 Zajęcia podzielone są na dwie grupy wiekowe i trwają 1,5 godziny. Dzieci do lat 11 mają spotkania od 16:15, a spotkania dla młodzież powyżej 11 lat odbywają się o godzinie 17:45. Opiekunem koła jest Pani Jolanta Olejniczak - astronom i fizyk. ❗️UWAGA: ❗️ Od marca zmiana cennika zajęć - pojedyncze spotkanie kosztuje 15 zł / os. Dodatkowo w kasie SCN jest możliwość wykupienia karnetu semestralnego, w ramach którego pojedyncze spotkanie kosztuje 10 zł/os. 👆

 • Wakacyjne wtorki w Filarach

  W każdy wakacyjny wtorek (w lipcu i sierpniu) zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na całodniowe zajęcia, w ramach których odbędzie się: zwiedzanie, warsztaty, zajęcia kreatywne, gry planszowe, a także mnóstwo zabawy pod okiem Edukatorów. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji pod numerem telefonu: 786 905 760.