Stargardzkie Centrum Nauki Filary
Loading...

Wybór wydarzenia

Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych na indywidualne zwiedzanie oraz wydarzenia specjalne.

Bilety na zwiedzanie indywidualne oraz wydarzenia specjalne całodzienne nie są ograniczone czasowo, tj. bilet uprawnia do pozostania w obiekcie do jego zamknięcia.
Wyjątkiem są zajęcia i wydarzenia specjalne, w których opisie znajduje się informacjia, ile dane wydarzenie trwa.

Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina nie dotyczą wydarzeń specjalnych i możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Rezerwacje dla grup zorganizowanych - Anita Kubera tel. 512 281 857.

 • Słodko-Gorzkie Smaki

  Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn zapraszamy 09.03.2023 r. (sobota) na Słodko-Gorzkie Smaki, czyli degustacje i rozmowy wokół zdrowego jedzenia. 🍴🍩☕🍵🫘 To wydarzenie będące połączeniem Bazaru Smakosza z popularnonaukowymi prelekcjami wokół zdrowego odżywiania.

  Współorganizatorem wydarzenia jest Fit Cake Stargard 🧁
 • FILA[G]RY - spotkania z grami planszowymi w Filarach

  Zapraszamy na cykl spotkań FILA[g]RY - spotkania przy grach planszowych, karcianych i innych. Dla chętnych udostępniamy naszą Filarową biblioteczkę gier, ale zachęcamy też do wzięcia swoich tytułów. Wspólne rozgrywki, pogadanki o grach, dysputy o zasadach, a wszystko to w przestrzeni sali Innowatorów i miłej atmosferze. Kości w dłoń i powodzenia w walce o punkty zwycięstwa! 🃏♟🎲
 • Zwiedzanie SCN Filary

  Zapraszamy na indywidualne zwiedzanie Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY. Na stronie możliwy jest zakup biletów normalnych oraz ulgowych. Bilety ze zniżką dla posiadaczy kart SKM, SKM Senior lub SKM Duża Rodzina możliwe są do kupienia jedynie w kasie SCN.
 • Filarowe Koło Astronomiczne

  Filarowe Koło Astronomiczne to okazja dla dzieci i młodzieży do pogłębienia wiedzy o kosmosie. ⭐️☀️🌖🪐 Zajęcia podzielone są na dwie grupy wiekowe i trwają 1,5 godziny. Dzieci do lat 11 mają spotkania od 16:15, a spotkania dla młodzież powyżej 11 lat odbywają się o godzinie 18:00. Opiekunem koła jest Pani Jolanta Olejniczak - astronom i fizyk.

  ❗️UWAGA: ❗️W kasie SCN jest możliwość wykupienia karnetu na cały rok szkolny, w ramach którego pojedyncze spotkanie kosztuje 15 zł/os. (cena regularna - 20 zł/os.) 👆